Wyróżnienia dla Grupy Amtra

Certyfikat DEKRA – Zarządzanie Jakością ISO 9001

Grupa Amtra, do której należy spółka FIVESTAR Polska, od początku swojej działalności stawia sobie za cel dbanie o najwyższą jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz usług świadczonych Klientom. Stąd stałe doskonalenie procesów związanych z kreowaniem i wprowadzaniem nowych produktów do oferty i ich szeroką dystrybucją na rynku – w ramach systemu zarządzania jakością zgodnego ze standardami ISO 9001:2008.

 

AMTRA w gronie Gazel Biznesu od 2005 roku

Grupa Amtra – od 2005 roku należy do zaszczytnego grona „Gazel Biznesu”, czyli najszybciej rozwijających się firm na rynku polskim, które nagradzane są tym prestiżowym tytułem za dobre wyniki finansowe i wiarygodność biznesową. Ranking „Gazel Biznesu” organizowany jest prze redakcję Pulsu Biznesu oraz Coface Poland.

W latach 2014-2017 produkty z oferty Grupy Amtra wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane w konsumenckich badaniach jakości.

 

Konsumencki Lider Jakości

Produkty z oferty Grupy Amtra kilkukrotnie zdobywały wyróżnienia w ogólnopolskim, promocyjnym programie konsumenckim, realizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną Tytuł „Konsumencki Lider Jakości” został przyznany:

  • w 2014 produktom marki Moje Auto – godło w kolorze brązowym
  • marce Clinex – godło w kolorze srebrnym w 2016 oraz złotym w 2016 i 2017

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów.

 

 

Top Marka 2017 dla Amtra

Firma Amtra Sp. z o. o. została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Klienta/Konsumenta” oceniającym popularność marki w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyła najbardziej elitarny tytuł Laur Klienta – TOP MARKA 2017 w kategorii Dystrybutorzy chemii motoryzacyjnej.  Dołączyła tym samym do elitarnego grona firm i marek, którym niezmiennie od wielu lat udaje się utrzymać czołowe pozycje rynkowe. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji, niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to wyłącznie głos polskiego klienta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.

Organizatorem plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta jest wydawca dwóch czołowych dodatków- „Rzecz o Biznesie”, ukazującego się na łamach Rzeczpospolitej, i „Stron Rynku” – na łamach Gazety Wyborczej.

 

Spółki z Grupy Amtra od lat wyróżniane są Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Bisnode Polska, to wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza, która honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Bisnode Polska

Certyfikat CWB to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Wyróżnione tym certyfikatem firmy to przedsiębiorstwa o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Ocena wiarygodności i stabilności firmy opiera się na: analizie moralności płatniczej, wskaźników finansowych z ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

 

AMTRA wśród laureatów Gepardów Biznesu

Spośród 2224 przedsiębiorstw województwa śląskiego, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Nowoczesnego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2013 uzyskało 1477, ponieważ ich wartość rynkowa w latach 2012-2013 wzrosła o więcej niż 10 proc.
Wśród tych wyróżnionych znalazła się także Amtra.

Misją tego konkursu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków oraz wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Gepardy Biznesu stanowią również ranking firm, które w latach 2011 -2012 miały każdego roku przynajmniej pół miliona zł przychodów netto, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.