MIDAC POWER PASSION
Pasja, zaangażowanie i innowacja w celu osiągnięcia doskonałości. Wyjątkową cechą wyróżniającą fabrykę MIDAC Batteries S.p.A. jest to, że akumulatory samochodowe oraz akumulatory przemysłowe produkowane są w tym samym zakładzie produkcyjnym.

W okresie mijających 30 lat MIDAC SPA stała się jedną z wiodących firm w Europie, a jej produkty sprzedawane są na całym świecie. Tak dobre wyniki są efektem pracy i zaangażowania wszystkich działów produkcji oraz dystrybucji akumulatorów MIDAC, w celu ciągłego ulepszania produktów oraz jakości usług, a także poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

Podstawą kontroli poprawności procesów produkcyjnych w firmie MIDAC SPA są prowadzone na bieżąco, laboratoryjne testy surowców (testy fizyczne i chemiczne) oraz testy gotowych akumulatorów (wytrzymałościowe testy mechaniczne oraz elektryczne), aby zagwarantować najwyższą niezawodność akumulatorów MIDAC. Dla przykładu, standardy jakości oraz testy wytrzymałości i bezpieczeństwa akumulatorów MIDAC dla sektora motoryzacyjnego (np. test Roll-Over) są zgodne z surowymi specyfikacjami głównych światowych koncernów samochodowych.

Wszystkie akumulatory samochodowe rozruchowe MIDAC są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i wydajności. Technologia akumulatorów bezobsługowych Ca/Ca, ma zastosowywanie w produkcji akumulatorów do wszystkich grup pojazdów zarówno europejskich jak i azjatyckich.

MIDAC SPA również produkuje akumulatory w technologii SHD, która ma zastosowanie do samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. W przypadku akumulatorów bezobsługowych MIDAC SPA stosuje pokrywy z wiekami jednokomorowymi oraz pokrywy wyposażone w podwójny skraplacz labiryntowy. Wymagający rynek akumulatorów samochodowych oczekuje produktów, które nadążają za najnowszymi trendami. Odpowiedzią MIDACA na te wyzwania to akumulatory o wysokiej wydajności, + 30% prądu rozruchowego w każdych warunkach oraz specyficzne akumulatory do samochodów wyposażonych w system START-STOP, akumulatory E-MOTION zapewniające stały dostęp do bieżącej informacji o stanie technicznym akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu dzięki połączeniu smartfona kierowcy z akumulatorem E-MOTION.

Na sezon 2019 pragniemy Państwu polecić cztery linie akumulatorów MIDAC:

  • MIDAC E-MOTION – wyjątkowa seria inteligentnych akumulatorów dostarczająca oprócz energii elektrycznej do samochodu, informacji o stanie technicznych akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu – gwarancja do 24 miesięcy.
  • MIDAC ITINERIS AGM START-STOP ABSORPTIVE GLASS MAT – linia najwyższej jakości akumulatorów do samochodów wyposażonych w system START-STOP oparta na technologii AGM – gwarancja do 24 miesięcy.
  • MIDAC HERMETICUM STANDARD and LOW DIN – linia wysokiej jakości bezobsługowych akumulatorów – gwarancja do 24 miesięcy.
  • MIDAC AKUMULATORY MOTOCYKLOWE – najwyższej jakości linia akumulatorów motocyklowych – gwarancja do 12 miesięcy.

Dobierz akumulator MIDAC do swojego samochodu

Wyszukiwarka Midac